Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Ostatnio rozmawialiśmy trochę o możliwościach rozwoju mojego zaplecza do livestreamów. Na spokojnie sobie przemyślałem wszystko i teraz będę się starał "wskoczyć" na następny etap. Jaki?

 

Przede wszystkich chciałbym mieć miejsce do streamów "nie przed komputerem", czyli miejsce z jakimś sensownym stołem, dostępem kamery i odpowiednią przestrzenią na rozłożenie się z rzeczami, które chciałbym Wam pokazać. Realizacja tego planu obejmuje nastepujące zakupy:

  1. Kamera Logitech 4k Brio Stream
  2. Lampa pierścieniowa LED YN608 x 1
  3. Lampy LED YN300 III x 2
  4. Statywy (szeroki rozstaw, ciężkie) x3
  5. Uchwyt do greenscreena sufitowy z mechanizmem podnoszenia
  6. Aktywny HUB TP Link UH-720
  7. Stoł składany 180cm x 90cm
  8. Kable i inne pierdoły
  9. Elgato Streamdeck???

Łączny koszt rozbudowy powinien zmieścić się w 4 tysiącach złotych wliczając nieprzewidziane wydatki. Koszt może być niższy jeśli ogarnę sterowanie streamem na dystans. Zakupów będe dokonywał po kolei, myslę o zakupie jako pierwszej kamerki, potem greena, stołu a na końcu oświetlenie i StreamDeck. Jak to wszystko będzie gotowe to dojdzie jeszcze kanapa :D Oczywiście jest to luźna kalkulacja i moga nastąpić drobne zmiany - jeśli zaoszczędzę siana to pewnie dokupie więcej oświetlenia, bo im więcej tym lepiej ;)

 

Wesprzeć całą inicjatywę możesz tutaj: http://bit.ly/nasypdopasnika

Projekt i realizacja: kycu.net