Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Napisz fraszkę, wierszy, rymowankę lub poemat! Da Ci to szansę na wygranie karty graficznej Gigabyte GTX 1050Ti! W tym poście dowiesz się co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie!

Prace należy przesłać do końca dnia 19.03.2017 (polskiego czasu) na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prace przesłane po tym terminie nie będą uwzględniane.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

  • Musisz mieć ukończone 16 lat

  • Praca musi być ściśle powiązana z podanym tematem tj. Być tekstem w stylu rymowanki, fraszki, wiersza, poematu lub tekstu piosenki na cześć ulubionego bohatera z gry komputerowej lub ulubionej serii gier

  • Praca musi być wykonana własnoręcznie i specjalnie na konkurs. Opublikowane wcześniej w Internecie prace tego typu nie będą brane pod uwagę

  • Praca może mieć maksymalnie 12 wersów oraz mieścić się na kartce A4 zapisanej czcionką Times New Roman w rozmiarze 14 (oczywiście w pracy można użyć innej czcionki, czcionka Times New Roman będzie wykorzystana jedynie do sprawdzania objętości pracy)

  • Prace wulgarne, rasistowskie, itp. nie będa brane pod uwagę

  • Tekst/zdjęcie/skan pracy należy wysłać na e-mail podany w instrukcji

  • Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę (powielone dzieła nie będą brane pod uwagę)

  • Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego pracy w Internecie. Link do zestawienia prac zostanie udostępniona na stronach wskazanych przez Organizatorów

  • Konkurs ma charakter rozrywkowy

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przydzielenia nagrody, gdy zajdzie podejrzenie, że konto zostało sfałszowane lub praca jest plagiatem.

Uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się na ocenianie pracy przez wyznaczone w tym celu jury, czyli Organizatorów konkursu.

Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury. Ocena i ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 27.03.2016. Głównymi kryteriami oceny będą: pomysłowość, zgodność tematyczna, oryginalność.

Skład Jury: Kycu, misstiq, Beata, Łosiu

NAGRODA:
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1050Ti wraz z zestawem gier
(Lords Of The Fallen Digital Deluxe, DiRT 3 Complete Edition, SUPERHOT, Syberia, Syberia II) ufundowana przez Misstiqa. Karta jest nieużywana, została zakupiona w styczniu 2017 i jest na gwarancji.

Plakat promocyjny konkursu.

 

Projekt i realizacja: kycu.net