Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia wraz z Kycem i Kormką Chleba postanowiliśmy przygotować dla was konkurs! Do wygrania m.in. Battlefield 1 w komplecie z podkładką HyperX XL i koszulką! Informacje co zrobić żeby wziąć udział znajdziecie na plakacie i w treści tej notki!

Konkurs Gamingowe Mikołaje

 

 

 

 

 

 

 

UPDATE -> 14.12.2016.

Nadesłane prace możecie oglądać tutaj: http://bit.ly/galeriaMikolajki2016
Po zapoznaniu się z nimi zachęcamy do głosowania w ankiecie na pracę, która najbardziej się Wam podoba pod tym linkiem: http://bit.ly/formularzMikolajki2016
Pamiętajcie, że linku do głosowania prace są w formie małych obrazków, więc najważniejsze abyście na początku obejrzeli prace w linku galerii, gdzie jakość jest dużo wyższa!

Głosowanie na "Nagrodę Publiczności" potrwa do końca dnia 19.12.2016. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ogłoszenie zwycięzców nastąpi w 20.12.2016.

------------

Prace należy przesłać do końca dnia 12.12.2016 (polskiego czasu) na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prace przesłane po tym terminie nie będą uwzględniane.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

  • Musisz mieć ukończone 16 lat. W wypadku wygrania gry oznaczonej 18+ konieczne będzie przesłanie oświadczenia, że rodzice wyrażają zgodę na przyjęcie nagrody.
  • Praca musi być ściśle powiązana z podanym tematem
  • Praca musi być wykonana na kartce papieru z użyciem dowolnej techniki np ołówek, kredki, flamastry, itp. Prace wykonane na komputerze a następnie wydrukowane nie będą brane pod uwagę!
  • Prace wulgarne, rasistowskie, itp. nie będą brane pod uwagę
  • Zdjęcie/skan pracy należy wysłać na e-mail podany w instrukcji
  • Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę (powielone dzieła nie będą brane pod uwagę).
  • Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego pracy w Internecie. Link do galerii prac/galeria prac zostanie udostępniona na stronach wskazanych przez Organizatorów
  • Konkurs ma charakter rozrywkowy
  • Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przydzielenia nagrody, gdy zajdzie podejrzenie, że konto zostało sfałszowane lub praca jest plagiatem.
  • Uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się na ocenianie pracy przez wyznaczone w tym celu jury, czyli organizatorów konkursu.

Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury. Ocena i ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 20.12.2016. Głównymi kryteriami oceny będą: pomysłowość, zgodność tematyczna, oryginalność.

Skład Jury: kycu, Łosiu, Kromka Chleba, Giligili, Joanna, ISDN

Nagroda publiczności:

W konkursie zostanie również przyznana nagroda publiczności. W dn. 14.12.2016 na stronach i FanPage organizatorów zostaną umieszczone linki do galerii i ankiety w której publiczność będzie mogła oddawać swoje głosy. Głosy można będzie oddawać do końca dnia 19.12.2016. Wyniki zostaną opublikowane w dn. 20.12.2016.

 

Lista nagród:

Miejsce 1: Battlefield 1 * + koszulka Battlefield 1 + podkłądka HyperX (xl)

Miejsce 2: Farming Simulator 17 * + koszulka Battlefield 1

Nagroda publiczności: G2A Gift Card o wartości 10€ + koszulka Battlefield 1

 

* Zdobywca pierwszego miejsca może zamiast gry Battlefield wybrać jedną z następujących pozycji: Watch Dogs 2, Farming Simulator 2017, Dishonored 2. Zdobywca drugiego miejsca może zamiast gry Farming Simulator 2017 wybrać grę Rocket League.

Projekt i realizacja: kycu.net