Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Witajcie! Strona leżała odłogiem od stycznia, ale koniec już tego dobrego. Powód do napisania newsa znalazł się całkiem zacny - otóż wraz z Kycem zapraszamy was do udziału w Wielkim Turnieju Łowieckim, którego jesteśmy organizatorami!

 

Wielki Turniej Łowiecki - Czerwiec 2016

Turniej odbędzie się 11 czerwca 2016 i będzie trwał cały dzień (wg czasu CEST). Waszym celem będzie upolowanie w grze The Hunter jak najcięższego samca jelenia białoogoniastego (whitetail deer) zwanego również jeleniem wigrinijskim. Swój wynik - masę zwierzęcia oraz link do polowania zgłaszacie przez ten formularz: http://bit.ly/turniejlowiecki . Uwaga! Liczą się tylko polowania z tego dnia (wg czasu CEST). Zgłaszać swoje sztuki i polowania możecie do godziny 18:00 w niedzielę (12.06.2016).

W sobotę odbędzie się konkursowe polowanie z udziałem streamerów - start ok. godziny 17:00. Zobaczycie je u mnie (http://jarock.pl/losiu-live/) i u Kyca (http://www.hitbox.tv/kycu). Zapraszamy do oglądania!

Nagrody:

1. Miejsce - do wyboru jedna z pozycji:

 • theHunter 2016 Pathfinder Starter Pack
 • 1000 eMS (waluta w grze The Hunter)
 • Rocket League
 • The Crew
 • bon na g2a na 10 eur

2. Miejsce - do wyboru jedna z pozycji:

 • 500 eMS (waluta w grze the Hunter)
 • bon na g2a na 5 euro

Link do polowań zajdziecie na swoich profilach graczy w The Hunter. Oto ścieżka: Twój profil -> Statystyki -> Historia polowań. Pod pozycją “Uruchom” znajdziecie poszczególne polowania. Wybieracie z tej listy polowanie, które chcecie przesłać na konkurs, otwieracie je i kopiujecie link, który następnie wstawiamy do formularza. Pamiętajcie, że na stronie The Hunter w profilach polowań jest podany czas UTC - czyli dwie godziny wcześniej niż wg naszego czasu CEST.

 

PS.

Jeśli nie próbowaliście The Huntera wcześniej nic straconego - jeśli macie jakieś pytania co do samych polowań zapraszam na moje livestreamy. Rozgrzewkowe polowanie odbędzie się na live 10.06.2016 o godzinie 20:00 (http://jarock.pl/losiu-live/).


Regulamin i zasady turnieju:

 1. Konkurs polega na upolowaniu najcięższej (o jak najwyższej wadze) sztuki samca jelenia białoogoniastego (whitetail deer) zwanego również jeleniem wirginijskim. Masa zwierzęcia stanowi jednocześnie jego wartość punktową w konkursie.
 2. Podczas polowania można korzystać z dowolnej broni i amunicji - w konkursie biorą udział nawet “upolowania” przy pomocy nieodpowiedniej wg mechaniki gry broni. Polować można na wszystkich mapach na których występuje jeleń białoogonioasty.
 3. Ocenie podlegają sztuki upolowane w przedziale czasowym od godziny 00:01 do 23:59 11 czerwca 2016 roku wg czasu CEST (środkowoeuropejskiego letniego) (UTC +2) oraz zgłoszone najpóźniej do godziny 18:00 12 czerwca 2016 czasu CEST.
 4. Upolowane sztuki zgłaszamy poprzez formularz: http://bit.ly/turniejlowiecki
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić pole: Waga (w którym wpisujemy wagę upolowanego zwierzęcia) oraz wkleić link do historii danego polowania ze strony The Hunter. Link do polowania można uzyskać poprzez następującą ścieżkę na stronie profilu gracza w The Hunter: Twój profil -> Statystyki -> Historia polowań. Pod pozycją “Uruchom” są wymienione poszczególne polowania. Wybieramy z tej listy polowanie, które chcemy przesłać na konkurs, otwieramy je i kopiujemy link, który następnie wstawiamy do formularza.
 6. Jeden użytkownik może przesłać link tylko do jednego polowania. W wypadku gdy jeden użytkownik prześle więcej niż jeden link, tylko pierwszy nadesłany wynik będzie brany pod uwagę.
 7. Rozstrzygnięcie konkursu: Pierwsze miejsce zdobywa uczestnik, który otrzyma największą ilość punktów. W wypadku zdobycia takiej samej samej ilości punktów przez kilku Uczestników, o kolejności miejsc jakie zajmują Uczestnicy z taką samą ilością punktów decyduje czas upolowania zwierzęcia (im wcześniej wg czasu rzeczywistego tym lepiej).
 8. Kontakt ze zwycięzcą zostanie nawiązany poprzez wiadomości przesłane na jego profil w The Hunter.
 9. Wszelkie sprawy i sytuacje sporne są rozstrzygane indywidualnie przez organizatorów.
 10. Nie odpowiadamy za problemy techniczne stojące po stronie użytkownika lub stron trzecich (np. połączenie internetowe, problemy z wyświetleniem lub nieprawidłowym wypełnieniem formularza itp.).
 11. Ogłoszenie wyników nastąpi jak najszybciej, lecz nie później niż do 20 czerwca 2016r.
 12. Wydarzenie ma charakter rozrywkowy.
 13. Każdy z Uczestników chcący wziąć udział w wydarzeniu “Wielki Konkurs Łowiecki” akceptuje niniejszy Regulamin jak i Zasady wydarzenia oraz wyraża zgodę na opublikowanie swojego nicku/pseudonimu z gry The Hunter na liście zwycięzców w przypadku ewentualnej wygranej.
 14. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie.

Projekt i realizacja: kycu.net