Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Poznań Game Arena LogoRok już minął od poprzedniego Poznań Game Arena, które miałem dla was przyjemność relacjonować jeszcze na łamach mojego bloga Gamespit. Ile się od tego czasu pozmieniało... Nowy kanał, nowa strona, narodziny Puszczy Łosia... Jedno tylko się nie zmieniło - PGA zapowiada się bardzo ciekawie!

Poprzednia edycja Poznań Game Arena zrobiła na mnie duże wrażenie. Była to pierwsza impreza gamingowa na jaką pojechałem i byłem mega podjarany. Moją relację znajdziecie na http://gamespit.pl/index.php/relacja-z-pga-2014/ . Jak to ma wyglądać w tym roku?

Tegoroczna edycja ma się odbyć w dniach 16-18 października. Rozpiska wystawców oprócz klasycznego setupu "rekinów" branży takich jak Acer, LG, Mad Catz, Tesoro, Nintendo czy XBox One obejmuje także mniejszych, lecz bardzo ciekawych wystawców jak Robot Gentleman, odpowiedzialnych za grę 60 Seconds (nawiasem mówiąc do "Robotów" będę chciał podejść i pogadać - świetnie bawiłem się przy ich gierce, co zresztą widzieliście na live).

Oprócz wystawców sprzętu komputerowego i wydawców gier na targach odbędą się turnieje e-Sportowe oraz konkursy cosplay. Ten drugi temat bardzo mnie ciekawi - to właśnie za zeszłorocznym PGA spotkałem się z cosplay na dużą skalę i jeśli mam być szczery, była to jedna z rzeczy, które mnie zachwyciły.

Jeśli interesują was tego typu imprezy to PGA jest absolutnym "must have" na waszej liście. Poznańska impreza na stałe wpisała się w kalendarz gaming'owych imprez w Polsce i obecnie są to największe targi poświęcone grom komputerowym w kraju (i jedne z większych w całej Europie). To po prostu trzeba zobaczyć :)

 

Ceny biletów prezentują się następująco (są jeszcze dostępne):

VIP DAY - 100 zł

Normalny dzień - 20 zł

Normalny dzień plus udział w evencie Stars4Fans - 50 zł

 

Strona internetowa wydarzenia: http://www.gamearena.pl/pl/

 

Łosiu

Projekt i realizacja: kycu.net