Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Darz Bór! Minęło trochę czasu od ostatniego newsa organizacyjnego. Jako, że pojawiło się kilka nowych tematów to czas na kolejną edycję. Ciekawi co się zadziało? Zajrzyjcie do tej notki!

 

Najpierw z grubej rury pomarudzę na to czego nie udało się zrealizować. I to szybko według checklisty ;)

 1. YouTube - mimo wrzucenia kilku materiałów dalej leżymy i kwiczymy. Plus taki, że zacząłem nagrywać materiały z live i będę mógł publikować content niezależnie od archiwum Hitboxa (które ostatnio niestety średnio działa :( ).
 2. Eventy - niestety mimo większych planów zorganizowaliśmy tylko kilka - jak np. Turniej Chivalry. Miałem chrapkę na więcej ;)

I to chyba tyle jeśli chodzi o to co się nie udało ;) Co się udało? Całkiem sporo, ogarnąłem nawet kilka tematów niezapowiedzianych!

 1. Zlot - niby to cztery litery, ale za to jakie! Spotkanie odbyło się w Gdyni, przy okazji odwiedzin Kyca. Można powiedzieć, że zjechało się sporo widzów z całej Polski. Ze streamerów/YouTuberów pojawili sie Yuuhi, Niklaus i Iliach. Byłem takżer ja i Kycu. Bawiłem się świetnie, mam nadzieję, że uczestnicy też :) Fotki można było zobaczyć na moim Fanpage :) Kolejne spotkanie aktualnie na etapie planów, tym razem w Krakowie.
 2. Ruszyły giveaway dla "kebabiarzy" - w końcu udało mi się uruchomić bota i raffle za "kebaby", które zbieracie u mnie na kanale. Mega fajnie, bo premiuje to stałych widzów, którzy często odwiedzają kanał. Ja ze swojej strony staram się aby nagrody na tym give były naprawdę atrakcyjne. Do "kebabiarzy" trafiły m.in. takie produkcje jak Elite: Dangerous (dzięki Nitek!), Saints Row IV Game of the Century Edition, Spintires czy Rocket League. Sami więc widzicie, że gierki są "pierwyj sort".
 3. Delikatnie zmienił się wygląd mojego streama - obramówka i ramka zostały zmienione na bardziej komponujące się z ciemnymi grami (a w takie gram w większości).
 4. Wróciliśmy delikatnie do cyklu gier z fabułą. Aktualnie ogrywamy Ryse: Son of Rome. Dzisiaj najprawdopodobniej ukończymy tą gierę i zabierzemy się za Layers of Fear - horror polskiego studia Bloober Team. Do tego wyczaiłem sporo gierek na promocjach i na Humble, tak więc pojawiło się kilka całkowicie nowych (takich, których jeszcze u mnie nie było) produkcji.

 

Jakie plany na nadchodzący czas?

 1. Przygotowanie do PGA - niby do Targów jeszcze miesiąc, ale trzeba podopinać sprawy związane z organizacją (noclegi itp.). No i może skołować jakiś fajny sprzęt do nagrywania, bo tak jak w zeszłym roku, na pewno przygotuję dla was jakiś materiał :)
 2. Eventy - przygotowania do Matury z Gier i eventu niespodzianki (tutaj już nawet zacząłem) ;)
 3. YouTube - muszę dalej drążyć ten temat
 4. Komp do streamowania - powolutku zaczynam czytać na ten temat i rozglądać się za ofertami. Mój stary komp chyba by się do tego nadał, ale muszę dokupić kilka części.
 5. Greenscreen - j.w.

 

No i to chyba tyle z bieżacych informacji. Do zobaczenia na livestreamie!

 

Pozdrawiam,

Łosiu

Projekt i realizacja: kycu.net