Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Czołem Puszcza! Zaraz nadchodzi połowa lipca więc czas na jakieś małe organizacyjne podsumowanie tego co się u mnie wyprawia teraz i co mam w planie wyprawiać w przyszłości. Plus podsumowanie poprzedniego miesiąca - zapraszam do czytania!

 

Ostatni news organizacyjny zapowiadał więcej streamowania po zakończeniu Matury z Gier. Musze przyznać, że daliśmy do pieca! Pisze "daliśmy", bo zarówno ja pocisnąłem liczbę godzin do przodu, a wy pocisnęliście w górę frekwencję! Bardzo się z tego cieszę i daje mi to kopa do kolejnego działania :)

Jeśli chodzi o kolejne założenia planu na czerwiec i lipiec, to powolutku ruszam z kanałem na YouTube, na którym pojawiają się nowe filmy. Jak zauważyliście znowu wróciłem delikatnie do komentowania meczów Battlefielda. Dzięki wielkie załodze Polskiej Ligi Battlefield za zaproszenie do komentowania wakacyjnych turniejów! Okazuje się, że więcej osób jest zainteresowanych moim komentarzem i otrzymuję kolejne propozycje. Czas się "odrdzewić" po przerwie i zacząć działać :) Zapisy meczów będą się pojawiały u mnie na Tubie. Nie jest to jednak koniec, bo mam małe plany że ponagrywać inne materiały m.in. małe wprowadzenie do EVE Online, które mogło by być przydatne dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tą grą.

 

Jeśli chodzi o oprawę muzyczną live to jak zauważyliście od jakiegoś czasu funkcjonuje u mnie aplikacja DJ, dzięki której możecie puszczać muzykę. Musze przyznać, że na początku byłem nieco sceptyczny jeśli chodzi o ten temat, ale okazało się to świetną zabawą. Mega poszerzyliście moje horyzonty muzyczne! Poznałem wiele świetnych kapel i kawałków! Mam nadzieję, że jeszcze nieraz mnie zaskoczycie :)

Jakie plany na następny miesiąc?

  1. Tak jak wspominałem - więcej kawałków na YouTube. Chciałbym osiągnąć poziom 1-2 tygodniowo. Jak to wyjdzie? Zobaczymy.
  2. Przygotowanie nowych eventów - razem z Kycem mamy kilka pomysłów, pytanie tylko czy czas pozwoli na ich realizację.
  3. Poszukiwanie nowych gierek do ogrania - napisałem kilka wiadomości do twórców gier niezależnych. Mam nadzieję, że pojawią się kolejne tytuły do ogrania :)
  4. Organizacja zlotu - dokładnie tak! Najprawdopodobniej w okolicach 25 lipca będzie okazja spotkać się w Gdyni :) Więcej szczegółów już wkrótce :)

No, to chyba tyle. Kończę, bo mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia :)

Do zobaczenia na live!

Łosiu

 

 

Projekt i realizacja: kycu.net