Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Ahoj! Tęskniliście za mną? :) Matura z Gier już praktycznie zakończona, więc po małej przerwie w udzielaniu się na blogu powracam niosąc aktualne wieści z Łosiowej Puszczy. Zapraszam do lektury.

 

Osoby aktywnie odwiedzające mnie na Hitbox i fanpage na Facebook wiedzą, że ostatnie tygodnie minęły pod znakiem Matury z Gier. Jeśli nie jesteście na bieżąco, więcej informacji na ten temat znajdziecie na Maturalnym Fanpage. Event okazał się świetną zabawą, a wasz odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wczoraj temat pierwszej edycji został domknięty - zostały rozesłane wszystkie nagrody.

 

Event ten bardzo mnie pochłoną pod względem czasu. Teraz trochę czasu się "zwolniło" i mam kilka pomysłów jak go wykorzystać :) Poniżej przedstawiam wam mały plan na najbliższy czas:

 

1. Więcej streamowania - poza zwyczajowymi wtorkami i czwartkami plus weekendy zamierzam także zawitać ze strumieniem w pozostałe dni tygodnia. Nie zawsze, ale będzie duża szansa żeby mnie spotkac w Internetach :)
2. Startujemy z kanałem na YouTube. Postanowiłem załozyć "Łosiowy" kanał na Tubie. Póki co materiałów jest tam jak na lekarstwo, ale zacząłem już nad tym pracować. Wczoraj wjechał dawno obiecywany zapis strzelaniny w Breaking Point, która miała miejsce na live (film znajdziecie na dole notki). Mam już przygotowane kolejne materiały - bitwy w Eve Online, unboxingi z CS'a itp. Jest tego trochę. Jeśli macie pomysł na to co chcielibyście zobaczyć na YouTube to zapraszam do przysyłania waszych propozycji :)
3. Kolejne eventy - po sukcesie Matury z Gier wraz z Kycem knujemy nad kolejnymi wydarzeniami. Kolejna edycja matury planowana jest na jesień. Do tego czasu jednak nie damy wam o sobie zapomnieć. Nie chcę za bardzo zdradzać tajemnicy, ale szykuje się wspólne strzelanie i budowanie. Więcej info już wkrótce.
4. Praca nad livestreamem od strony technicznej - tutaj wszystko, od poprawienia jakości, przez nowe playlisty, wprowadzenie DJa itp. Sami zresztą zauważyliście, że nawet układ kwatery dowodzenia się zmienił ostatnio ;)

 

Muszę przyznać, że dajecie mi mocnego kopa jeśli chodzi o zapał do pracy. Po 3 miesiącach mam ponad 80 tysięcy odsłon na kanale na Hitbox i grubo ponad tysiąc follow. Dzięki wielkie! Ciśniemy dalej! :)

 

Pozdro!

Łosiu

 

Projekt i realizacja: kycu.net