Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Witajcie! Jeśli jesteście na bieżąco z livestreamami to wiecie, że "niedzielne" komentowanie meczy wpadło w moją stałą ramówkę. W tym poście zapraszam was na dzisiejszy mecz (a zapowiada się on naprawdę srogo!) oraz uporządkuje videoarchiwum naszych ostatnich meczy. Zapraszam do lektury!

Otóż mecz wygląda na naprawdę emocjonujący. W ramach 7 kolejki Pierwszej Dywizji Polskiej Ligi Battlefield 4 staną naprzeciw siebie zespoły Polish Tactical Gaming i PURE Clan. Osobom obserwującym ligę tych zespołów przedstawiać nie trzeba. Dla osób nie znających tematu powiem tylko, że obie drużyny nie przegrały ani jednego meczu w lidze. PTG nie przegrało ani jednej kwarty, a PURE przegrało zaledwie jedną (meczy w PLBF4 odbywają sie na zasadzie dwumeczów na dwóch mapach - łącznie cztery rundy w trakcie jednego starcia w kolejce). Z kolei PURE może pochwalić się najlepszym bilansem ticketów, które zostały na ich koncie po walce. Będzie to więc starcie ligowych tytanów, a od tego kto komu "wydrze" punkty będzie zależeć sytuacja w czołówce tabeli. Zapowiada się interesująco? Ja sam nie mogę się doczekać :)

 

Mecz ten się odbędzie dzisiaj (22.03.2015) o godzinie 20:30. Będę go komentował dla was z KYCem, a transmisję znajdziecie na moim i KYCa kanale. Mapy na których będą odbywać się zmagania to Blokada i Wroga Transmisja (standardowo mały conquest 12 vs 12 na 400 ticketów).

 

Linki do transmisji:

www.hitbox.tv/losiugra

www.hitbox.tv/kycu

 

Jeśli nie dacie rady oglądać, nie martwcie się - zapis meczu będzie dostępny na YouTube. Do tej pory w archiwum moim popisów komentatorskich znajdują się:

Polska Liga Battlefield 4 #6 kolejka - Ostatni Furiaci vs PURE Clan - 16.03.2015

Polska Liga Battlefield 4 #5 kolejka - PURE Clan vs Elite Company - 08.03.2015

Polska Liga Battlefield 4 #5 kolejka - Frag Quailty vs Admin Hunters - 07.03.2015

Polska Liga Battlefield 4 #4 kolejka - PURE Clan vs Polski Oddział Specjalny / Currahee - 01.03.2015

Polska Liga Battlefield 4 #3 kolejka - PURE Clan vs Full Metal Jacket - 22.02.2015

Polska Liga Battlefield 4 #2 kolejka - Frag Quailty vs Elite Company - 15.02.2015

Polska Liga Battlefield 4 #1 kolejka - PURE Clan vs Polish Legion - 08.02.2015

 

Do na live, w materiałach albo gdzieś tam na polu bitwy :)

Projekt i realizacja: kycu.net