Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Ahoj! Ostatnio mam małe urwanie głowy, tak więc wpisy na blogu pojawiają się rzadko. Głowę "urywają" mi lajwy, przygotowania do Intel Extreme Masters i małę choróbsko, które ostatnio mnie dopadło. Tym niemniej zapraszam was w ten sobotni poranek na livestreamowy weekend, bo sporo się będzie działo! :)

Z małymi przerwami planuję sobie zrobić dzisiaj i jutro małą livestreamową degrengoladę, połączoną w testami mojego Hitboxowego kanału (ustawianiem bota, powiadomień itp.). Niby niewiele a jednak dużo - tym bardziej, że w takich rzeczach niezłe ze mnie nieogar ;)

Adres kanału: www.hitbox.tv/losiugra

 

Co zobaczycie u mnie w ten weekend? Wstępnie planuję zahaczyć o: Armę 3 (Battle Royale i Bornholm Life), Medieval Engineers, Besiege, Pixel Piracy, Dead State i pewnie jeszcze jakieś spontany. A, i już bym zapomniał - oczywiście War Thunder na lądzie i w powietrzu :)

 

Oprócz zwyczajnego grania mam dla was także coś specjalnego. W ten weekend będę komentował z KYCem aż dwa mecze Polskiej ligi Battlefield 4, tak więc jeśli jesteście fanami BFa i e-sportowych emocji to możecie sobie zarezerować zarówno sobotni, jak i niedzielny wieczór :)

 

Oto rozpiska meczów, które u mnie zobaczycie:

07.03.2015 - sobota g. 20:00 - Frag Quailty vs Admin Hunters

08.03.2015 - niedziela g. 21:00 - PURE Clan vs Elite Company

 

Oba mecze zapowiadają się bardzo ciekawie - FRAG i AH mają po tyle samo punktów, więc zapowiada się naprawdę wyrównany pojedynek. Z kolei PURE Clan jest jednym z faworytów ligi (do tej pory stracili zaledwie jeden punkt), tak więc być zobaczymy jak formuje się czołówka tabelki rozgrywek ligowych. Więcej informacji o samej lidzie znajdziecie na polskaligabattlefield.pl.

 

Mam nadzieję, że moja propozycja się wam spodoba :) Do zobaczenia na live!

 

Łoś

 

PS. Będą też giveawaye! :)

 

Projekt i realizacja: kycu.net