Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Międzynarodowy Tydzień Januszy InternetuWraz z ekipą livegamers.pl mam przyjemność was na kolejny orgaznizowany przez nas event. Tym razem będziemy obchodzić Międzynarodowy Tydzień Januszy Internetu! Z tej okazji przez cały tydzień na moim live, Kyca oraz Czesława będą odbywały się liczne giveawaye. Oprócz nich mam także dla was dwa konkursy. A z nimi... Moc nagród z najnowszą pozycją ze stajni Techlandu na czele!

 

Linki do streamów znajdziecie poniżej:

http://losiu.lgrs.pl

http://kycu.lgrs.pl

http://czeski.lgrs.pl

 

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursach?

 

Konkurs nr 1 – Stań się Januszem i zgarnij nagrodę!

Masz ochotę wygrać? Przebierz się za stereotypowego „polskiego Janusza”, zrób sobie zdjęcie i przyślij do nas!

Warunki uczestnictwa:

 • Musisz mieć ukończone 18 lat lub zgodę prawnego opiekuna na udział w konkursie
 • Praca musi być ściśle powiązana z podanym tematem, tj. ze stereotypowym wizerunkiem „polskiego Janusza”. Musi przedstawiać osobę, która bierze udział w konkursie. Dopuszczone jest zasłonięcie twarzy (także na drodze cyfrowej obróbki zdjęcia), ale na fotografii musi widnieć element powiązany z serwisem Livegamers (np. kartka z logo lub napisem Livegamers – może być odręczny), który umożliwi weryfikację zdjęcia. Element ten nie może zostać dodany na drodze obróbki zdjęcia.
 • Dopuszcza się edycję i obróbkę zdjęcia jedynie w celu zasłonięcia znaków towarowych i marek
 • Praca musi być wykonana w formie zdjęcia cyfrowego wykonanego aparatem fotograficznym, kamerą, telefonem komórkowym lub innym urządzeniem rejestrującym zdjęcia cyfrowe
 • Prace wulgarne, rasistowskie itp. nie będą brane pod uwagę Zdjęcie należy wysłać na adres email Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę (powielone dzieła nie będą brane pod uwagę)
 • Konkurs ma charakter rozrywkowy
 • Wysłanie zdjęcia na konkurs oznacza wyrażenie zgody na jego publikację.

Uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się na ocenianie pracy przez wyznaczone w tym celu jury, czyli organizatorów konkursu. Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury. Ocena i ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie w ciągu 5 dni po zakończeniu konkursu. Głównymi kryteriami oceny będą: pomysłowość, zgodność tematyczna oraz oryginalność. Prace należy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przydzielenia nagrody, gdy zajdzie podejrzenie, że konto zostało sfałszowane, a praca jest plagiatem lub fotomontażem. Termin nadsyłania prac upływa 14.02.2015.

Pula nagród:

 1. Nagroda za zajęcie I miejsca: Dying Light
 2. Nagroda za zajęcie II miejsca: Prison Architect
 3. Nagroda pocieszenia (rozlosowana wśród wszystkich osób, które nadeślą prace): Star Wars Humble Bundle (zestaw w najwyższej opcji, zwierający ponad 10 gier z serii Star Wars).

Konkurs nr 2 – Zbieraj Słowa Januszy (słuchaj Janusza swego jak siebie samego)

Zasady konkursu są proste – odwiedzaj livestreamy Januszy polskiego Internetu: Janusza Cześka, Janusza Kyca, Janusza Łosia i zbieraj słowa.

Zebrane słowa wpisuj do formularza, który znajdziesz pod tym adresem: http://bit.ly/janusze 

Każde słowo zwiększa Twoją szansę na wygraną! Janusze będą podawać słowa od 07.02.2015 do 14.02.2015, każdy Janusz ma 4 słowa do swojej dyspozycji. Słowa można umieszczać w formularzu do dn. 15.02.2015. Zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie livestreamu jednego z Januszy w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.

Pula nagród:

 1. Nagroda I: Stranded Deep
 2. Nagroda II: Prison Architect

 

Więcej info znajdziecie w newsie na livegamers.pl:

http://livegamers.pl/miedzynarodowy-tydzien-januszy-internetu/

 

Zapraszam do wspólnej zabawy!

Łoś

 

Wydarzenie ma charakter rozrywkowo-satyryczny i nie ma na celu urażenia niczyich uczuć. Śmiejemy się z siebie i polskich stereotypów! Bawcie się dobrze!

 

Poniżej plakat promujący całe wydarzenie (kliknijcie by powiększyć):

Międzynarodowy Tydzień Januszy Internetu

Projekt i realizacja: kycu.net