Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!
Lista tematów!
Czytaj więcej...
Mikołajkowy wieczór i sami wiecie :D
Jest rocznica, są prezenty!
Przyszedł czas na odpalenie kolejnego celu, który poprawi techniczną jakośc live z Puszczy. Co tym razem? Nowy komp do streamów!
Strona 1 z 7
Projekt i realizacja: kycu.net