Łosiu - Gry przy paśniku

      

Polecam

O MNIE

Jestem grającym Łosiem. A jaki jest Łoś, każdy widzi. Niedzielny gracz, mięso armatnie Battlefielda, anonimowa ofiara komputerowych wojen. Gram dużo, niekoniecznie dobrze. Zapraszam na livestream!

Kolejny konkurs "Gamingowe Mikołaje" startuje! Tym w tej edycji główną nagrodą są słuchawki HyperX Cloud II. Drugą nagrodą jest gra do wyboru: Destiny 2 lub Assassin's Creed Origins. Jest jeszcze nagroda publiczności - do wygrania jest nowy Monthly Bundle a w nim m.in. gra Quantum Break czy też The Long Dark!

 Plakat Gamingowe Mikołaje 2017

Co zrobić aby wziąć udział?

Narysuj na kartce papieru (ołówkiem, kredkami, flamastrami, farbami, itp.) swoją ulubioną postać z gry w oprawie mikołajkowej!

Pracę podpisz swoim nickiem lub imieniem i nazwiskiem. Zrób zdjęcie/skan swojej pracy i wyślij na email: gamingowemikolaje (maupa) gmail.com

Termin nadsyłania prac to poniedziałek, 11.12.2017, godz. 23:59. Emaile wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury a ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 13.12.2017.

 

Nagrody:

Pierwsza nagroda: Słuchawki HyperX Cloud II

Druga nagroda: gra do wyboru Destiny 2 lub Assassin's Creed Origins

 

W konkursie zostanie również przyznana nagroda publiczności. W dn. 13.12.2017 na stronie http://jarock.pl zostanie umieszczony link do galerii i ankiety w której publiczność będzie mogła oddawać swoje głosy. Głosy można będzie oddawać do końca dnia 17.12.2017. Praca z największą ilością głosów otrzymuja Nagrodę publiczności. Wyniki zostaną opublikowane w dn. 18.12.2017.

Nagroda publiczności: nowy Monthly Bundle a w nim m.in. gra Quantum Break czy też The Long Dark.

 

Warunki uczestnictwa w konkursie:

 1. Musisz mieć ukończone 16 lat. W wypadku wygrania gry oznaczonej 18+ konieczne będzie przesłanie oświadczenia, że rodzice wyrażają zgodę na przyjęcie nagrody.
 2. Praca musi być ściśle powiązana z podanym tematem
 3. Praca musi być wykonana na kartce papieru z użyciem dowolnej techniki np ołówek, kredki, flamastry, itp. Prace wykonane na komputerze a następnie wydrukowane nie będą brane pod uwagę!
 4. Prace wulgarne, rasistowskie, itp. nie będa brane pod uwagę
 5. Zdjęcie/skan pracy należy wysłać na e-mail podany w instrukcji
 6. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę (powielone dzieła nie będą brane pod uwagę).
 7. Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego pracy w Internecie. Link do galerii prac/galeria prac zostanie udostępniona na stronach wskazanych przez Organizatorów
 8. Konkurs ma charakter rozrywkowy
 9. Prace należy przesłać do końca dnia 11.12.2017, do godziny 23:59 (polskiego czasu) na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prace przesłane po tym terminie nie będą uwzględniane.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przydzielenia nagrody, gdy zajdzie podejrzenie, że konto zostało sfałszowane lub praca jest plagiatem.
 11. Uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się na ocenianie pracy przez wyznaczone w tym celu jury, czyli organizatorów konkursu.
 12. Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury. Ocena i ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 13.12.2017. Głównymi kryteriami oceny będą: pomysłowość, zgodność tematyczna, oryginalność.

Skład Jury: kycu, Łosiu, Giligili

 

Projekt i realizacja: kycu.net